Uudne HALOS Laste heaolu- ja soolakeskus

Uudne HALOS Laste heaolu- ja soolakeskus
  • 20. juuli 2021
  • Artikkel,
  • Koostööprojektid,
  • Uudis
- Halos keskus -

Tallinna Ülikooli arendus- ja koostöökeskus EXU korraldas ühiskülastuse uudsesse HALOS Laste heaolu- ja soolakeskusesse,  et tutvuda sealsete võimalustega ja leida erinevaid koostöövorme ülikooliga.

HALOS keskuse filosoofiat ja põnevaid tegevusvorme tutvustas külalislahke ettevõtte rajaja Kairi Org. Kairi tundis huvi keskuse teenuseportfelli arendamisest kaasates teadlaste ekspertiisi ja erinevaid tõenduspõhiseid meetodeid. 

Tallinna Ülikoolist osalesid visiidil Katrin Männik (Avatud akadeemia juht), Helen Haab (LTI teaduskoordinaator), Marit Mõistlik-Tamm (BFMi muusika lektor). Samuti Maria Matsenko (LTI tooteinnovatsiooni peaspetsialist) ja Ingrid Hindrikson (AVA ettevõtluskoostöö ekspert).

Arutelul selgus ühishuvi ja mitmed võimalused ettevõttega koostööks nii toote- kui ka teenuse arendamisel kui ka tudengitega koostööks erinevates õppevormides.

Loodetavasti kujuneb HALOS keskusest ülikoolile strateegiline koostööpartner. Keskuse tegevusvälja jäävad mitmed Tallinna Ülikooli arendusfookused laste tegevusteraapiast ja lastevanemate nõustamisest ettevõtte oma brändi tervise toodete arendamiseni.

Tallinna Ülikool

Teadlaste oskusteave Sinu äri edendamiseks