Toimus neljas koostööfestival

Toimus neljas koostööfestival
  • 19. november 2018
  • Artikkel,
  • Koostööfestival,
  • Uudis,
  • Üritused

Eesti ülikoolid ning teadus- ja arendusasutused korraldasid 1. novembril juba neljandat korda ühiselt koostööfestivali „Õigel ajal õiges kohas“.

Tallinna Ülikoolis toimunud festivalist võttis osa ligi 300 ettevõtjat, eksperti ja teadlast. Festivali eesmärk oli tutvustada organisatsioonidele kõrgkoolides töötavate tippteadlaste uurimisteemasid, et neist oleks kasu nii ettevõtlusele kui ka ühiskonnale. Sel korral olid märksõnadeks Inimene. Loovus. Masin. Neid teemasid erinevates kombinatsioonides lahkasid teadlased oma liftikõnedes ja ettevõtjad paneeldiskussioonides.

Kokku esines koostööfestivalil lühiettekannetega 29 teadlast ja toimus neli paneeldiskussiooni ettevõtjatega. Lisaks liftikõnedele oli progammis kaks peaesinejat: Taani futurist ja naiste ettevõtluse edendaja Louise Fredbo-Nielsen ning disani- ja konsultatsiooniettevõtte Arcadis globaalse innovatsiooni direktor Patrick van Hoof.

Ettevõtjate paneelis lõid kaasa Maria Kütt (PARE, Coca-Cola Hellenic Bottling Company), Triin Sepp (Proekspert), Ave Oit (Lilleoru), Alar Meltsov (Sports Gene), Gunnar Toomemets (Luminor Eesti), Heiti Mering (Tieto), Kalev Lehiste (Elektrimasinad), Jaan Viru (Tartu Teaduspark/Chrystal Space), Ave Laas (Robotex), Margus Klaar (Brand Manual), Ionel Lehari (Identity), Mari Martin (Tallinn Dolls), Maria Helbling (Alexela Energia), Ott Pärna (SCULT),  Kadi Lambot (Confido Erameditsiinikeskus) ja Terje Kross (Eakate kodu Villa Benita).

Koostööfestivali korraldavad kord aastas koostöövõrgustiku ADAPTER partnerid.

Järgmise aasta festivali peakorraldaja on Tartu Ülikool.

Teadlaste oskusteave Sinu äri edendamiseks