Tõeline inimene – Adapteri koostööfestival 10. novembril

Tõeline inimene – Adapteri koostööfestival 10. novembril
  • 01. november 2021
  • Artikkel,
  • Koostööfestival,
  • Uudis,
  • Üritused

Eesti ülikoolid ning teadus- ja arendusasutused korraldavad koostööfestivali ühiselt. Festival toob kokku ettevõtjad erinevatest tegevusvaldkondadest ning teadlased, kes töötavad välja kaasaegseid lahendusi ja arendusi.  2021. aasta festivali peakorraldaja on Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor.

Maailm meie ümber on pidevas ja pidurdamatus muutumises. Tahes või tahtmata avaldab see mõju ka igaühele meist nii täna kui ka tulevikus.

Festivali „Tõeline inimene“ eesmärgiks on koostöös kõrgkoolide ja ettevõtetega arutleda selle üle, kuidas luua tuleviku inimese arengut soodustav keskkond.

Ühiskonna väärtuslik liige tuleb toime pidevas muutuses olev väliskeskkonna ja teda elukaare jooksul mõjutavate teguritega: keskkonna, majanduse, tehnoloogia, heaolu, tervisega.

Festivalil on oodatud osalema ja kaasa rääkima kõik alates filosoofidest kuni tuleviku visionäärideni unustamata seejuures antropolooge ja andragooge, ettevõtjaid ja talendijuhte, maamajandajaid ja urbaniste, terviseedendajaid ning kõiki teisi, kes soovivad rääkida kaasa inimese arengu ja muutumise teemadel.

Tule ja mõtle kaasa, kes on „Tõeline inimene“!

Loe lähemalt ja registreeru festivalile!

Teadlaste oskusteave Sinu äri edendamiseks