Toitumisnõustamine

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

  • Kellega saame edasi suhelda?

Teenuse kirjeldus

Sagedasim põhjus, miks toitumisnõustaja poole pöördutakse on kaalumured, enamasti soovi kaalu alandada. Toitumisnõustamine hõlmab tegelikult palju enamat. Inimese organism on pidevas liikumises ja uuenemises, vajades seetõttu pidevalt uut ehitusmaterjali, aga ka energiat. Meie toit ongi meile nii ehitusmaterjaliks, kui kütuseks. Nii puuduliku kui ka kehva ehitusmaterjali või mittesobiva kütuse puhul ei saa meie organism olla tõhus ega edukalt hakkama saada kõige sellega, mida temalt ootame. Seega sellest, missugune on meie toit, sõltub see, kuidas meie organism oma igapäevaste ülesannetega toime tuleb. Ehk siis see, milline on meie uni, meeleolu, energiatase, tervis ja ka välimus, sõltub väga oluliselt toidust, mida sööme.
Toitumisnõustamise käigus hindabki toitmisnõustaja inimese toidu organismipõhisust ja tasakaalustatust ning jälgib inimese toitumismustreid 4-7 päeva ulatuses. Analüüsitulemused arutatakse kliendiga läbi ning leitakse sobivad ja reaalsuses rakendatavad lahendused toitumismustri paremaks ja tõhusamaks muutmiseks.

Teenuse valdkond
Energia tootmine ja ülekanne Vaata kõiki
Tervishoid Vaata kõiki
Adapteril on peale selle teenuse veel 18 teenusepakkujat ja 719 teenust
Näita sarnased teenuseid

Seotud teenused

Pole päris see mida otsid?

Kõiki teenuseid ei pruugi meie lehel välja olla toodud. Kui sa ei leidnud õiget teenust või ei tea täpselt, millist teenust vaja, siis saada meile päring.

Saada päring