Toidu sensoorne analüüs ja tarbijakatsed

  • Kellega saame edasi suhelda?

Teenuse kirjeldus

Sensoorika suund TFTAKis koosneb koolitatud paneelist ja tarbijapaneelidest, kes aitavad tagada parima kvaliteediga tootearenduse.

Meie töö on üles ehitatud multidistsiplinaarsele sensomeetrilisele lähenemisele, kombineerides tarbija- ja toidusensoorseid andmeid erinevate instrumentaalsete sensoorsete analüüside mõõtmistega.

Tooteprofiilide koostamine, turu kaardistamine ja kvaliteedikontroll on teenused, mida lisame oma teaduspõhisesse lähenemisviisi toidu sensoorsele analüüsile.

Meie meeskonna fookusvaldkonnad on:
– toote profileerimine. Aitame tuvastada teie toote sensoorset profiili ja selle erinevust konkurentide toodetest. Toome välja, kui teie toodete ja muude turul olevate toodete maitse, maitse, tekstuur ja/või välimus erinevad.
– turu kaardistamine. Selleks, et teha kindlaks, millised tooted teie kategoorias juba turul on, viime läbi teie tootevaliku turu-uuringu. Nii saame määrata parima viisi, kuidas toodet positsioneerida.
– kvaliteedikontroll. Meie sensoorne meeskond rakendab kirjeldavaid teste, mis aitavad tagada toote stabiilse kvaliteedi ja säilivusaja.
– tarbijatestid. Meil on suur kogemus testide, intervjuude, fookusgrupi katsete ja veebiküsimustike läbiviimisel. Meil on erinevate demograafiliste näitajate jaoks tarbijaandmebaas ning pärast uuringute läbiviimist pakume andmete põhjalikku analüüsi ja tõlgendamist, mis on abiks järgmiste sammude planeerimisel.

Sensoorika TFTAKis hõlmab:
– kvaliteedikontrolli süsteemi juurutamine – maitsed, lõhnad, tekstuurid
– tarbijakatsete läbiviimine
– ettevõtte spetsiifilised sensoorsed treeningmeetodid
– koolituste läbiviimine
– pakendiga seotud probleemide lahendamine (maitsekadu, lõhna migreerumine jne.)
– “näpujälje” meetodiarendus kvaliteedikontrolli ning ebapuhaste toitude jaoks toiduainetööstuses

Teenuse valdkond
Energia tootmine ja ülekanne Vaata kõiki
Adapteril on peale selle teenuse veel 19 teenusepakkujat ja 1057 teenust
Näita sarnased teenuseid

Seotud teenused

Pole päris see mida otsid?

Kõiki teenuseid ei pruugi meie lehel välja olla toodud. Kui sa ei leidnud õiget teenust või ei tea täpselt, millist teenust vaja, siis saada meile päring.

Saada päring