Säilivuskatsed ja pakendilahendused

  • Kellega saame edasi suhelda?

Teenuse kirjeldus

TFTAKi toidu kvaliteedi stabiilsuse hindamise ja pakendilahenduste suund aitab kontrollida toiduainete stabiilsust säilimisaja jooksul. Teostame toodete säilivusaja testimist reaalsetes tingimustes, samuti kiirendatud säilivusaja uuringuid, et saada tulemus võimalikult kiirelt. Selleks kasutame säilitustemperatuuri, niiskuse ja valguse muutusi.
Valmistoitude säilivuse hindamiseks, mille tavaline parim enne on umbes 5 aastat, kasutame kiirendatud säilivuskatseid, mis võimaldavad määrata toote kvaliteedimuutusi juba 10 kuu jooksul. Lisaks füüsikaliste ja keemiliste muutuste jälgimiseks kasutatavale kiirendatud säilivusaja testimisele võimaldab reaalajas säilivusaja analüüs määrata ka toiduainete mikrobioloogilisi kvaliteedinäitajaid.

Lisaks sellele saame aidata leida teie toidukaupadele parimaid pakkimislahendusi, sh sobivaid pakkematerjale ja keskkondi (MAP, vaakum, aktiivpakend).

Meie säilivusaja ja pakendamise meeskond aitab järgmiste teenustega:
– Säilivusaja uuringud kiirendatud ja reaalajas meetodite abil
– Pakkematerjali valik
– Pakendikeskkonna valik

Teenuse valdkond
Energia tootmine ja ülekanne Vaata kõiki
Adapteril on peale selle teenuse veel 19 teenusepakkujat ja 1060 teenust
Näita sarnased teenuseid

Seotud teenused

Pole päris see mida otsid?

Kõiki teenuseid ei pruugi meie lehel välja olla toodud. Kui sa ei leidnud õiget teenust või ei tea täpselt, millist teenust vaja, siis saada meile päring.

Saada päring