NLControl – mittelineaarsete juhtimissüsteemide tarkvarapakett

Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikool, Infotehnoloogia teaduskond, Tarkvarateaduse instituut

  • Kellega saame edasi suhelda?

Teenuse kirjeldus

NLControl on tarkvaraprojekt mittelineaarsete juhtimissüsteemide jaoks. Tema eesmärk on pakkuda sümbolarvutustööriistu, mis toetavad mittelinearsete juhtimissüsteemide modelleerimist, analüüsi ja sünteesi. Enamik pakutud tööriistadest (programmidest) põhinevad algebralistel meetoditel, mis kasutavad diferentsiaalsete 1-vormide ja nendega seotud mittekommutatiivsete polünoomide ringi teooriaid. Pakett võimaldab uurida nii pidevaid kui diskreetaja süsteeme, aga ka üldisemaid süsteeme, mis on defineeritud homogeensetel ajaskaladel. Programmid võimaldavad uurida süsteeme, mis on kirjeldatud kas olekuvõrrandite või kõrgemat järku diferentsiaal- või diferentsvõrrandite süsteemiga, mis seovad süsteemi sisendeid ja väljundeid.

Programmid on implementeeritud arvutialgebra süsteemis Mathematica ning on tehtud osaliselt kättesaadavaks webMathematica vahendite abil selliselt, et kasutajalt ei eeldata Mathematica litsentsi olemasolu.

Teenuse valdkond
IT, matemaatika ja statistika Vaata kõiki
Adapteril on peale selle teenuse veel 19 teenusepakkujat ja 994 teenust
Näita sarnased teenuseid

Seotud teenused

Pole päris see mida otsid?

Kõiki teenuseid ei pruugi meie lehel välja olla toodud. Kui sa ei leidnud õiget teenust või ei tea täpselt, millist teenust vaja, siis saada meile päring.

Saada päring