Helistuudio- ja helisalvestusteenused

Tartu Ülikool

Tartu Ülikool, Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond, Viljandi kultuuriakadeemia

  • Kellega saame edasi suhelda?

Teenuse kirjeldus

Stuudio koosneb kahest akustiliselt projekteeritud ja väljaehitatud ruumist: suur stuudio ning kontrollruum. Kontrollruum (kuulamisruum) on varustatud surround kuulamissüsteemiga.

Süsteem võimaldab salvestussessioni ajal luua muusikutele seitse sõltumatut kõrvaklapi kokkumängu. Stuudio mikrofonipark koosneb parimatest, erinevate instrumentide ja situatsioonide jaoks vajalikest mikrofonidest. Lisaks on stuudios võimalik kasutada erinevaid klahvpille, trummikomplekte, kitarri ja basskitarrivõimendeid. Kitarride salvestamisel pakume võimalust salvestatud signaali hiljem „re-ampida“ kasutades Radial Re-Amping box´i, erinevaid kitarrivõimendeid ning laia mikrofonide valikut.

Helistuudio on varustatud erinevate heli editeerimise, töötlemise ja kokkumängimise „tööriistadega“ nagu Waves Mercury Pack, McDSP Emerald Pack, Sonnox Elite pack, Softube, SPL, Altiverb jne. Samuti on stuudios võimalik kasutada helisalvestusprogramme Cubase 6, Nuendo 5.5, Wavelab7 ja Sequoia 12.

Stuudiol on olemas „mobiilne“ salvestussüsteem, millega saab salvestada suuremaid kollektiive (koorid, orkestrid, rahvapilliorkestrid) väljaspool helistuudio ruume. Mobiilne helisalvestus hõlmab lisaks salvestussüsteemile ka hulka mikrofone, statiive, kaableid jne, selle hinnad kujunevad kokkuleppel tellijaga.

Täpsem info kodulehel.

Teenuse valdkond
Kunst ja kultuur Vaata kõiki
Adapteril on peale selle teenuse veel 19 teenusepakkujat ja 1060 teenust
Näita sarnased teenuseid

Seotud teenused

Pole päris see mida otsid?

Kõiki teenuseid ei pruugi meie lehel välja olla toodud. Kui sa ei leidnud õiget teenust või ei tea täpselt, millist teenust vaja, siis saada meile päring.

Saada päring