Aatomkihtsadestamise teenus (NAMUR+)

Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikool, Inseneriteaduskond, Materjali- ja keskkonnatehnoloogia instituut

  • Kellega saame edasi suhelda?

Teenuse kirjeldus

Tallinna Tehnikaülikooli Materjali- ja keskkonnatehnoloogia instituudi Keemiliste kiletehnoloogiate teaduslabor pakub võimalust kasutada aatomkihtsadestamise (ALD) seadet tasapinnaliste ja 3D objektide katmisel õhukese, kompaktse ja nanomeeterskaalas kontrollitud paksusega pinnakatetega. ALD seadmel on võimalik sadestada erinevaid metallide sulfiide ja oksisulfiide sisaldavaid pinnakatteid päikesepatareide struktuurides absorber- ja/või puhverkihtide sadestamiseks, samuti rekombinatsioonibarjääride ja/või keemiliste kaitsekihtide sadestamiseks erinevatele struktuurielementidele.
Teenused sisaldavad:
•konsultatsioone – tellijaga arutatakse läbi nende teaduslik-tehnilised probleemid ja hinnatakse, kas antud metoodikad suudavad pakkuda tellijale huvipakkuvatele probleemidele lahendusi,
•katseobjektide valmistamist kvalifitseeritud spetsialistide poolt,
•tellitud arendustegevusi, mille käigus töötatakse välja ja/või juurutatakse uusi tehnoloogilisi võtteid, mida antud taristu võimaldab rakendada tellija konkreetsete probleemide lahendamiseks,
•tellitud uurimistöid, kus labori spetsialistid koostöös tellijaga lahendavad tellijale huvipakkuvaid keerukamaid teaduslik-tehnilisi probleeme.
Korraldame koolitusi materjalide valmistamiseks keemilistel meetoditel.

Teenuse valdkond
Füüsika, keemia ja materjaliteadus Vaata kõiki
Adapteril on peale selle teenuse veel 19 teenusepakkujat ja 1060 teenust
Näita sarnased teenuseid

Pole päris see mida otsid?

Kõiki teenuseid ei pruugi meie lehel välja olla toodud. Kui sa ei leidnud õiget teenust või ei tea täpselt, millist teenust vaja, siis saada meile päring.

Saada päring