| ADAPTER |
ühendab ettevõtjaid teadlastega

Partnerite kontaktid

ADAPTERi partnerite kontaktide loend koos vastutusaladega:

Nimi Amet e-post tel mob

 

Tartu Ülikool, Ülikooli 18, 50090 Tartu

Erik Puura arendusprorektor erik.puura@ut.ee 737 7802 506 9882
Anneli Saaroja koostöövõrgustiku haldur anneli.saaroja@ut.ee 737 4806 5117129
Ülle Jagomägi ettevõtlussuhete peaspetsialist ulle.jagomagi@ut.ee 737 4888 5333 0227
Riin Prikk ettevõtlussuhete koordineerija riin.prikk@ut.ee 737 4805  

 

Tallinna Tehnikaülikool, Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn

Maria Alajõe Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse direktor maria.alajoe@ttu.ee 620 2030  
Kaja Kuivjõgi tehnoloogiasiirde juht kaja.kuivjogi@ttu.ee   51 22 546
Anu-Mai Levo ettevõtluskoostöö koordinaator anumai.levo@ttu.ee 620 3496  
Helena Rozeik ettevõtluskoostöö koordinaator helena.rozeik@ttu.ee 620 4102  
Allan Lahi ettevõtluskoostöö koordinaator allan.lahi@ttu.ee    
Merle Kangur Ülikoolidevahelise ettevõtluskoostöö
projektijuht
merle.kangur@ttu.ee   502 4706
Jelena Fomina ettevõtluskoostöö koordinaator jelena.fomina@ttu.ee    

 

Tallinna Ülikool, Narva mnt 25, 10120 Tallinn

Andres Jõesaar arendusprorektor loometegevuse ja koostöösuhete alal andres.joesaar@tlu.ee 640 9107  
Katrin Männik avatud akadeemia juhataja katrin.mannik@tlu.ee 640 9379 521 2339
Ingrid Hindrikson Ettevõtlussuhete ekspert inks6677@tlu.ee   507 4225
Marek Mühlberg avatud akadeemia ettevõtluspartnerluse koordinaator marek.muhlberg@tlu.ee 619 9511 551 0204

 

Eesti Maaülikool, Fr. R. Kreutzwaldi 1, Tartu 51014

Ülle Jaakmaa teadusprorektor ulle.jaakmaa@emu.ee 7313 200  
Andi Pärn teadus-arendusosakonna juhataja andi.parn@emu.ee 7313045 5098619
Eve-Liis Abroi peaspetsialist eve-liis.abroi@emu.ee 731 3069 53946994
Katrin Kepp   katrin.kepp@emu.ee    
Katri Hellat peaspetsialist katri.hellat@emu.ee 7313035 5247750

 

Eesti Kunstiakadeemia, Estonia pst 7/ Teatri väljak 1, 10143 Tallinn

Maria Jäärats Teadus- ja arendusosakonna juhataja maria.jaarats@artun.ee 626 7110  
Ingela Heinaste Ettevõtlussuhete koordinaator ingela.heinaste@artun.ee 626 7108 521 9187

 

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Tatari 13, 10116 Tallinn

Margus Pärtlas õppe- ja teadusprorektor margus@ema.edu.ee 6675 702  
Marko Lõhmus kultuurikorralduse ja humanitaarainete keskuse juhataja marko@ema.edu.ee   557 9786

 

Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut, Akadeemia tee 23, 12618 Tallinn

Kristian Sülluste arenduskoordinaator kristian.sulluste@kbfi.ee 6 398 391 5 179 019
Mario Kadastik asedirektor teaduse vallas mario.kadastik@kbfi.ee    

 

Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus OÜ (STACC), Ülikooli 2, Tartu

Kristjan Eljand tegevjuht kristjan.eljand@stacc.ee 55 544 753  
Annet Muru arendusjuht annet.muru@stacc.ee 53235266  

 

Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62, 10135 Tallinn

Oliver Kallas Ettevõtluskeskus oliver@tktk.ee 666 45 42  
Marit Meri   marit@tktk.ee 666 4527  

 

AS Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus, Akadeemia tee 15A, 12618 Tallinn

Priit Lumi ärijuht priit.lumi@tftak.eu 56905951  
Kätrin Karu   katrin.karu@tftak.eu    

 

BioCC OÜ, F.R.Kreutzwaldi tn 1, 51014 Tartu

Ene Tammsaar tegevjuht ene.tammsaar@tptak.ee 516 4210  
Andre Veskioja   andre.veskioja@biocc.eu 53 031 264  

 

Estonian Business School, A.Lauteri 3, 10114 Tallinn

Toomas Danneberg välissuhete ja äriarenduse prorektor Toomas.Danneberg@ebs.ee, adapter@ebs.ee 6651317 511 5010
Annika Lentso EBSi rakendusuuringute keskuse juht
Annika.Lentso@ebs.ee, adapter@ebs.ee
  521 7443