Praktiline seminar: Mis võimalused avab ADAPTER kinnisvara- ja ehitusettevõtjale?

Praktiline seminar: Mis võimalused avab ADAPTER kinnisvara- ja ehitusettevõtjale?
  • 03. veebruar 2017
  • Üritused

22.veebruaril kell 11.00-14.00 korraldavad 6 Eesti ülikooli ühiselt praktilise seminari teemal: “Mis võimalused avab ADAPTER kinnisvara- ja ehitusettevõtjatele?”

Seminaril esitavad erinevate ülikoolide teadlased praktilisi näiteid, kuidas ehitamisel ja hoonete käitamisel ülikoolide pakutavaid võimalusi enda ja oma klientide kasuks ära kasutada. 

Seminari kava

[grid]

Avasõnad: ADAPTER – värav Eesti parimate teadus- ja arendusasutuste pakutavate teenuste, teadmiste ja arendusvõimaluste juurde. TLÜ arendusprorektor Andres Jõesaar.

Tervikrenoveerimine puidust moodulpaneelidega. Targo Kalamees, TTÜ Ehituse ja arhitektuuri instituut

Radoon siseõhusmillega peaks arvestatama seoses seadusandluses toimuvate muudatustega. Madis Kiisk , TÜ Füüsika instituut

Georadari kasutamine kinnisvaraäris – riskide maandamine planeerimisest lammutamiseni. Hannes Tõnisson, TLÜ Loodus- ja terviseteaduste instituut

Kinnisvara arendus ja maakasutuse planeerimine. Siim Maasikamäe, EMU Metsandus- ja maaehitus instituut

Elamute masskohandamine. Uued võimalused kinnisvara projekteerimisel, turunduses ja müügis. Renee Puusepp, EKA arhitektuuriteaduskond

[/grid]

Seminari järal toimub elav arutelu ettevõtjatega: milliseid koostöövõimalusi nähakse ülikoolidega? Osalema on oodatud kõik huvitatud ettevõtted ja teadlased! Mõttetöö ergutamiseks pakutakse turgutust!

Toimumise koht ja aeg: Tallinna Ülikool, Narva mnt 20, Tallinn – ruum A-543 Astra õppehoones kell 11.00-14.00

Palume registreeruda hiljemalt 20. veebruariks siin

Kontakt: Katrin Männik, TLÜ Avatud akadeemia juhataja, tel. 521 2339, www.tlu.ee/Avatud-akadeemia

Seminar kasutab seekord Tallinna Ülikooli kohtumiste formaati “F2F”. “F2F” on Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia seminaride sari, mis avab teadlastele koostöövõimalusi ettevõtete ja teiste asutustega nii Eestis kui ka väljaspool. Ülikooli tänased ja homsed partnerid saavad kuulda teadmusmaailma uusimaid mõtteid – iga kord uued teemad.

Seltsis on põnevam ja kasulikum!

         Seminari toetab: 

 

Teadlaste oskusteave Sinu äri edendamiseks