fbpx

ADAPTER
Ühendab ettevõtjaid teadlastega

Koostööfestival “Õigel ajal õiges kohas 2017”

 28. novembril Mektorys, Tallinnas

Kui panna ühte ruumi suur hulk erinevate huvidega ettevõtjaid ja kõikvõimalike valdkondade teadlasi, sünnib seal loodud kontaktidest midagi uut ja olulist. Koostööfestivalil „Õigel ajal õiges kohas“ just nii teemegi. Sada Eesti teadlast ja tippspetsialisti on ühes kohas koos ning on valmis koostööks just Sinu ettevõttega!

Koostööfestival “Õigel ajal õiges kohas” toimub juba kolmandat korda. Tänavu on korraldajaks Tallinna Tehnikaülikool ning keskendume märksõnadele Inimene. Keskkond. Ressurss.

Kavas on inspireerivad liftikõned teadlaste tegemistest ja ettevõtetele pakutavatest võimalustest ning praktilised töötoad, kus kõigil on  võimalus otsekontakte luua ja kaasa rääkida ettevõtte tegevusvaldkonna probleemsetes teemades.

Kohal on  Tallinna TehnikaülikooliTartu ülikooliTallinna ÜlikooliEesti KunstiakadeemiaEesti Muusika- ja TeatriakadeemiaEesti MaaülikooliTallinna TehnikakõrgkooliTartu observatooriumiKeemilise ja Bioloogilise Füüsika InstituudiTarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus ja Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogiate Arenduskeskuse teadlased.

Tartu Ülikooli logo Tallinna Tehnikaülikooli logo Tallinna Ülikooli logo

Eesti Maaüllikooli logo

 
Eesti Kunstiakadeemia logo

 ADAPTERi logo

Tutvu päevakavaga     Registreeru üritusele

Liftikõned!

ADAPTERi partnerasutuste teadlased räägivad lühikeste, vaid 3 minutit kestvate loengute jooksul, mida on nende teadustöös sellist, mis võiks hakkajale ettevõttele tarvis minna – räägitakse nii kasulikest teadmistest, huvitavatest teenustest kui võimalikest maailma muutvatest tehnoloogiatest.

Kõik kõned on vähemalt sama hea kui see, eelmise aasta festivali parimaks valitud kõne. Teemaks neuroturundus ja ettekandjaks Andres Kuusik, Tartu Ülikoolist: 

Sel aastal on kavas põnevad kõned teemadel alates puitarhitektuurist neonikotinoidide mõjuni metsaelustikule ja küberturvalisuse õppustest rakendusuuringuteni tekstiilide valdkonnas. Vaata lähemalt, mida põnevat on Eesti teadlastel Sulle öelda!

Liftikõnede kava

Töötoad!

Liftikõnedele järgnevates praktilistes töötubades saab arutelus  oma valdkonna spetsialistidega kätte teeotsa, mida mööda oma ettevõtte arendamisega edasi tähtede poole rühkida. Tule kohale, kuula, mis eksperdid teema hetkeseisust ja tulevikust räägivad ning saa kohapeal kontakt Eesti parimate teadlaste ja ettevõtetega sind huvitavas valdkonnas! 

Luubi alla võetakse maailma muutvad teemad:

  • Tehisintellekt – milline võib olla mõju ettevõtetele?
  • Biomajandus – kas kasutu või väärtuslik tooraine?
  • Ringmajandus – kas uus megatrend?
  • Andmemassiivid ja andmete ristkasutus – millised on ohud ja võimalused?
  • Milliseid võimalusi pakub Tööstus 4.0?

Lisaks saab kiire ülevaate huvitavamatest koolitustest, mida ülikoolidel pakkuda on! 

Loe töötubadest lähemalt

 

Kohtumiseni  koostööfestivalil “Õigel ajal õiges kohas”

28. november 2017

Tallinna Tehnikaülikooli Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory, Raja 15, Tallinn

 Tutvu päevakavaga     Registreeru üritusele

Tartu Ülikooli logo Tallinna Tehnikaülikooli logo Tallinna Ülikooli logo

Eesti Maaüllikooli logo

 
Eesti Kunstiakadeemia logo

 ADAPTERi logo

 

Cookie settings