Kolmas koostööfestival!

Kolmas koostööfestival!
  • 08. november 2017
  • Koostööfestival,
  • Uudis,
  • Üritused

Koostööfestival “Õigel ajal õiges kohas 2017”

28. novembril Mektorys, Tallinnas

Eesti teadus- ja arendusasutuste ning ettevõtete koostöö valdkonna tippsündmus, koostööfestival “Õigel ajal õiges kohas” toimub sel aastal 28. novembril Tallinnas, Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory. Koostööfestival toimub juba kolmandat korda ning tänavu keskendume märksõnadele Inimene. Keskkond. Ressurss.

Kavas on inspireerivad liftikõned teadlaste tegemistest ja ettevõtetele pakutavatest võimalustest ning praktilised töötoad, kus kõigil on  võimalus luua otsekontakte teadlaste ja teiste ettevõtetega, saada kohapeal nõu oma ala spetsialistidelt või algatada uus ja tulus koostöö Eesti teadus- ja arendusasutustega.

Loe lähemalt TTÜ kodulehelt

Liftikõned!

ADAPTERi partnerasutuste teadlased räägivad lühikeste, vaid 3 minutit kestvate loengute jooksul, mida on nende teadustöös sellist, mis võiks hakkajale ettevõttele tarvis minna – räägitakse nii kasulikest teadmistest, huvitavatest teenustest kui võimalikest maailma muutvatest tehnoloogiatest.

Tutvu liftikõnede kavaga

Töötoad!

Liftikõnedele järgnevates praktilistes töötubades saab arutelus  oma valdkonna spetsialistidega kätte teeotsa, mida mööda oma ettevõtte arendamisega edasi tähtede poole rühkida. Tule kohale, kuula, mis eksperdid teema hetkeseisust ja tulevikust räägivad ning saa kohapeal kontakt Eesti parimate teadlaste ja ettevõtetega sind huvitavas valdkonnas!

Tutvu töötubadega

…ja palju muud!

Kõik see ootab Sind 28. novembril Tallinas, Tallinna Tehnikaülikooli Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory, Raja 15, Tallinn. Tule kohale ja ole “Õigel ajal õiges kohas”!

Festivalil on kohal ADAPTERi partnerid:

  

                  

Loe lähemalt ja registreeri ennast üritusele TTÜ kodulehel

Kohtumiseni “Õigel ajal õiges kohas”!

Teadlaste oskusteave Sinu äri edendamiseks