| ADAPTER |
ühendab ettevõtjaid teadlastega

Kontakt

ADAPTERiga ja selles osalevate Eesti ülikoolide ning teadus-ja arendusasutustega saate ühendust kui kirjutate või helistate allolevatel kontaktandmetel.

ANNELI SAAROJA

ADAPTERi koordinaator
511 7129 anneli.saaroja@adapter.ee
Anneli koordineerib ADAPTERisse tulnud päringute käitlemist partnerite vahel.

Kaja Kuivjõgi

TTÜ Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus, tehnoloogiasiirde juht
620 3519 kaja.kuivjogi@ttu.ee
Tallinna Tehnikaülikool

Ülle Jagomägi

ettevõtlussuhete peaspetsialist
737 4888 ulle.jagomagi@ut.ee
Tartu Ülikool

Ingrid Hindrikson

ettevõtlussuhete ekspert
507 4225 ingrid.hindrikson_01@tlu.ee
Tallinna Ülikool

Eve-Liis Abroi

peaspetsialist
731 3069 eve-liis.abroi@emu.ee
Eesti Maaülikool

Ingela Heinaste

ettevõtlussuhete koordinaator
626 7108 ingela.heinaste@artun.ee
Eesti Kunstiakadeemia

Marko Lõhmus

kultuurikorralduse ja humanitaarainete keskuse juhataja
5557 9786 marko@ema.edu.ee
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Oliver Kallas

tehnoloogiasiirdekeskuse juhataja
666 4542 oliver@tktk.ee
Tallinna Tehnikakõrgkool

Annika Lentso

rakendusuuringute keskuse juht
- Annika.Lentso@ebs.ee
Estonian Business School

Mario Kadastik

asedirektor teaduse vallas
- adapter@kbfi.ee
Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut

Annet Muru

5323 5266 annet.muru@stacc.ee
Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus OÜ (STACC)

Priit Lumi

ärijuht
5690 5951 priit.lumi@tftak.eu
AS Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus

Andre Veskioja

vanemteadur
5303 1264 andre.veskioja@biocc.eu
BioCC OÜ