ADAPTERist

 

Mis on ADAPTER?

ADAPTER on Eesti ülikoolide ning teadus- ja arendusasutuste vaheline koostöövõrgustik. Läbi ADAPTERi saab ettevõtja kiirelt ühendust vajaliku teadlase või spetsialistiga, et uute teenuste/ toodete väljatöötamiseks või olemasolevate lahenduste täiustamiseks leida teaduspõhiseid lahendusi.

ADAPTERi lõid 2016. aastal kuus avalik-õiguslikku ülikooli – Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Kunstiakadeemia ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia. Hiljem on meie võimekused täienenud mitmete asutuste liitumistega.

 

Mida ADAPTERiga teha saab?

Kui otsid vastust küsimusele, millele mõni meie teadlane, insener või muu ekspert oskaks ehk vastata, otsid partnereid uue toote või teenuse arendamiseks, Sul on tarvis konkreetset mõõte-aparaati, tahad midagi analüüsida või testida, vahet pole. Kõige kiirem ja lihtsam viis vastuse leidmiseks on võtta ühendust ADAPTERiga!

Meie võrgustikul on ligipääs üle 3500 spetsialistile Eestis. Saada meile oma küsimus läbi veebivormi. Meie teeme otsimise töö Sinu eest – me teame, kust otsida ning kuidas seda teha. Vastuse saadame Sulle 5 tööpäeva jooksul ja seda täiesti tasuta!

Vaata ADAPTERi videotutvustust:

ADAPTER võrgustikku kuuluvad:

 1. Tartu Ülikool
 2. Tallinna Tehnikaülikool
 3. Tallinna Ülikool
 4. Eesti Maaülikool
 5. Eesti Kunstiakadeemia
 6. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
 7. Tallinna Tehnikakõrgkool
 8. Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut
 9. STACC  OÜ
 10. Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus
 11. BioCC OÜ
 12. Estonian Business School
 13. Võrumaa Kutsehariduskeskuse Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus TSENTER
 14. Eesti Lennuakadeemia
 15. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Teadlaste oskusteave Sinu äri edendamiseks