| ADAPTER |
ühendab ettevõtjaid teadlastega

ADAPTERist

Mis on ADAPTER?

ADAPTER on ühenduspunkt Eesti ettevõtete ja teadus- ja arendusasutuste vahel. ADAPTER on kiireim ja lihtsaim viis viia ettevõtjad kokku just nende vajadustele vastavate teadlastega.

ADAPTER.ee kaudu võib nii otsida endale vajalikke mõõtmis-, analüüsi- ja konsultantsiooniteenuseid kui saata lihtsa veebivormi või e-posti kaudu oma küsimus ADAPTERi administraatoritele, kes leiavad sellele parimad vastajad kõikide ADAPTERis osalevate asutuste seast. 

ADAPTERi lõid 2016. aastal kuus avalik-õiguslikku ülikooli – Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Kunstiakadeemia ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia. Hiljem on meie võimekused täienenud veel Tallinna Tehnikakõrgkooli, Keemilise ja  Bioloogilise Füüsika Instituudi, Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskuse, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse, BioCC ja EBSi liitumisega ning ADAPTERi võrgustik laieneb veelgi.

ADAPTERis osalevad asutused

Tartu Ülikooli logo Tallinna Tehnikaülikooli logo Tallinna Ülikooli logo

Eesti Maaüllikooli logo

Eesti Kunstiakadeemia logo

 

 

 

Mida ADAPTERiga teha saab?

Otsi vajalikku teenust!

Kui Sul on tarvis mõõte- analüüsi- või muud teenust tellida, siis on võimalik, et see on juba kirjas meie teenuste andmebaasis, kust saad seda lihtsate märksõnade abil otsida ning eriti kiiresti tellimuse esitada: 

Otsi teenust

Kui Sa endale sobivat teenust andmebaasist ei leidnud või ei taha lihtsalt kulutada aega otsimisele, siis:

Küsi otse!

Kui otsid vastust küsimusele, millele mõni meie teadlane, insener või muu ekspert oskaks ehk vastata, otsid partnereid uue toote või teenuse arendamiseks, Sul on tarvis konkreetset mõõte-aparaati, tahad midagi analüüsida või testida, vahet pole. Kõige kiirem ja lihtsam viis vastuse leidmiseks, tundide viisi Google’is tuhnimise asemel, on võtta ühendust ADAPTERiga!

Meie võrgustikul on ligipääs üle 3500 spetsialistile Eestis ning vajadusel kaasame ka välispartnerite kontaktid. Lihtne veebivormi või e-kirja teel saadetud küsimus meile on kõik, mis tarvis. Meie teeme otsimise töö Sinu eest – me teame, kust otsida ning kuidas seda teha. Vastuse saadame Sulle 5 tööpäeva jooksul ja seda täiesti tasuta!

Esita teadlastele küsimus

Niisamuti, kui otsite täienduskoolituste läbi viijaid ehk oma ala parimaid eksperte, kelle teadmiste abil ka oma asutuse töötajate kompetentse ja oskusi täiendada, siis ka selleks on meil olemas omaette tööriist: 

Otsi koolitajat

Leia sobiv toetusmeede!

Arendustegevused on kulukad ning õnneks tulevad siin ettevõtetele appi nii riiklikud kui Euroopa tasandil toetusmeetmed. ADAPTER haldab pidevalt kaasajastatavat toetusmeetmete loendit, millede abil leevendada nende nii  oluliste kulutuste lööki ettevõtete eelarvele. Loe lähemalt: 

Tutvu toetustega

Võta meiega ühendust!

Kui tahad rohkem teada, siis võta meie administraatoritega otse ühendust!

 

ADAPTERi tegevusi toetab Euroopa Liit.

 

 

Cookie settings