fbpx

ADAPTER
Ühendab ettevõtjaid teadlastega

Mis on ADAPTER?

ADAPTER on ühenduspunkt Eesti ettevõtete ning teadus- ja arendusasutuste vahel.

Läbi ADAPTERi saab ettevõtja kiirelt ühendust talle vajaliku teadlase või spetsialistiga, et uute teenuste/ toodete väljatöötamiseks või olemasolevate lahenduste täiustamiseks leida teaduspõhiseid lahendusi. 

ADAPTERi lõid 2016. aastal kuus avalik-õiguslikku ülikooli – Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Kunstiakadeemia ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia.

Hiljem on meie võimekused täienenud veel Tallinna Tehnikakõrgkooli, Keemilise ja  Bioloogilise Füüsika Instituudi, Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskuse, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse, BioCC ja EBSi liitumisega ning ADAPTERi võrgustik laieneb veelgi.

 

Mida ADAPTERiga teha saab?

Küsi otse!

Kui otsid vastust küsimusele, millele mõni meie teadlane, insener või muu ekspert oskaks ehk vastata, otsid partnereid uue toote või teenuse arendamiseks, Sul on tarvis konkreetset mõõte-aparaati, tahad midagi analüüsida või testida, vahet pole. Kõige kiirem ja lihtsam viis vastuse leidmiseks on võtta ühendust ADAPTERiga!

Meie võrgustikul on ligipääs üle 3500 spetsialistile Eestis ning vajadusel kaasame ka välispartnerite kontaktid. Saada meile oma küsimus läbi veebivormi. Meie teeme otsimise töö Sinu eest – me teame, kust otsida ning kuidas seda teha. Vastuse saadame Sulle 5 tööpäeva jooksul ja seda täiesti tasuta!

Esita teadlastele küsimus

Esita koolituspäring!

Kui otsid täienduskoolituse läbi viijaid ehk oma ala parimaid eksperte, kelle teadmiste abil ka oma asutuse töötajate kompetentse ja oskusi täiendada, siis küsi meilt koolitajat.

Otsi koolitajat

Tutvu, millised teenuseid pakume!

Kui Sul on tarvis mõõte- analüüsi- või muud teenust, siis on võimalik, et see on juba meie teenuste andmebaasis, kust saad seda lihtsate märksõnade abil otsida ning eriti kiiresti tellimuse esitada: 

Otsi teenust

Leia sobiv toetusmeede!

Arendustegevused on kulukad ning õnneks tulevad siin ettevõtetele appi nii riiklikud kui Euroopa tasandil toetusmeetmed. ADAPTER haldab pidevalt kaasajastatavat toetusmeetmete loendit, millede abil leevendada nende nii  oluliste kulutuste lööki ettevõtete eelarvele. Loe lähemalt: 

Tutvu toetustega

 

ADAPTERis osalevad asutused

Tartu Ülikooli logo

Tallinna Tehnikaülikooli logo

Tallinna Ülikooli logo

Eesti Maaüllikooli logo

 

 

 

 

 

Cookie settings