ADAPTER on sTARTUp Dayl

ADAPTER on sTARTUp Dayl
  • 07. jaanuar 2019
  • Artikkel,
  • Uudis,
  • Üritused

23.-25. jaanuaril 2019 toimub Tartus, Tartu Ülikooli spordihoones Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day “From zero to hero”. Ka ADAPTERi meeskond on «sTARTUp Day’l» kohal.

Festival toob kokku ligi 4000 osalejat ja üle 100 esineja üle terve maailma. Programm on jagatud on kolmele lavale ja seitsmesse seminariruumi. Lisaks suur demo- ning partnerala, pitcingu-võitlused ja palju muud.

Teemad varieeruvad AI-st kosmostehnoloogia ja loomemajanduseni, turundusest targa linnani ja palju muud. “Räägitakse, et Baltikumis on hea tehniline võimekus, kuid puudu tuleb äri- ja turunduslikust kogemusest. Sel aastal on meil festivalil väga tugev turundusplokk, kus ettekannetega astuvad üles turundusgurud, kes töötanud Google’is ja Tinderis,” räägib sTARTUp Day programmijuht Sven Illing.

Festivalil esinevad näiteks Google Play tippu viinud turundusjuht Patrick Mork, Rootsi esimene ja ainus astronaut Christer Fuglesang, brändikonsultant ja endine Tinderi Euroopa kommunikatsioonijiuht Hermione Way, endine IKEA peadisainer Marcus Engman ja paljud teised.

Ärifestivali sTARTUp Day 2019 korraldavad Tartu linn, Tartu Ülikool, Tartu Teaduspark, Startup Estonia ja kogu Tartu startup-kogukond. See on Baltimaade suurim ärifestival, mis toob kokku idufirmad, traditsioonilised ettevõtjad, investorid, innovaatorid ja tudengid.

sTARTUp Day kuldsponsor on Swedbank, hõbesponsor Elisa ning pronkssponsorid Fortumo, Valge Klaar, Sorainen, Playtech ja Caffeine.

Kogu sTARTUp Day programm: https://startupday.ee/program

Teadlaste oskusteave Sinu äri edendamiseks